نمونه کار طراحی سایت

تیم فنی مهندسی "بی‌باگ"، معتبرترین شرکت طراحی سایت های لوکس و خلاقانه در ایران است که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق به همکاری با معتبرترین شرکت های ایران شده است. در این بخش گزیده ای از نمونه کارهای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی "بی‌باگ" را مشاهده میکنید.

آیا یک وب سایت میخواهید؟
تیم فنی و مهندسی بی‌باگ با طی مراحل زیر و مطابق مهندسی نرم افزار، پروژه شما را انجام میدهد
۱
۲
۳
۴
۵

ارسال درخواست

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت درخواست خود را برای داشتن یک سایت زیبا،بهینه در سئو و اصولی به ما ارسال کنید.
شما می توانید از طریق شماره تلفن های بی‌باگ با اپراتور های ما ک 24 ساعته در حال ارائه خدمت به شما عزیزان هستند سوال ها یا درخواست های خود را مطرح کنید و همچنین می توانید از طریق پست الکترونیکی و یا فرم موجود در صفحه >a< تماس با ما >\a< درخواست خود را ثبت کرده تا طراحان و برنامه نویسان ما بعد از تحلیل و آنالیز درخواست شما باشما تماس گرفته و شما را راهنمایی می کنند.

آنالیز و تحلیل

تیم آنالیز و تحلیل شرکت مهندسی بی‌باگ متشکل از طراحان و برنامه نویسان جوان اما در عین حال خلاق و خبره می باشد که برای کوچیکترین پروژه نیز تمام وقت و ذهنیت خود را با هدف ارائه بهترین خدمات درمیان گذاشته تا بهترین نتیجه را تقدیم به شما کنند.

انعقاد قرارداد

بعد از آنالیز و تحلیل پروژه شما قراردادی باهم خواهیم نوشت با هدف پایبند بودن به اصول و شرایط کار، این نوید را به شما می دهیم که پایبندی به اصول و مفاد قرار داد در بی‌باگ زبان زد بوده و تمام تلاش ما رضایتمندی شما از حاصل کار می باشد.

طراحی اولیه

طراحان خبره و خلاق بی‌باگ طرح اولیه ای با فناوری های نوین نظیر Photoshop, Illustrator ,... را آماده کرده تا با شما کارفرمای عزیز در میان گذاشته تا درصورت نظر خاص و یا تطابق نداشتن با نظر شما آن را تغییر دهندک پس از تایید شما پروژه شما به بخش برنامه نویسی تحویل داده شده تا تیم برنامه نویسی بی‌باگ کار خود را شروع کنند.

برنامه نویسی(ثابت و پویا)

تیم برنامه نویسی بی‌باگ از جوانانی تشکیل شده علاوه بر خلاقیت بالا جوان بوده و در کار خود نیز باتجربه می باشند که این موضوع در نمومه کار های پیشین ما به وضوح و با سند قابل بیان است.
دو تیم برنامه نویسی در این قسمت مشغول به کار هستند که یک تیم وظیفه کد نویسی بخش پویا و تیم دیگر وظیفه کدنویسی بخش ثابت سایت شما را بر عهده دارند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

آیا به یک وب سایت نیاز دارید؟
میخواهید در صفحه اول گوگل باشید؟
بات تلگرام میخواهید؟
پس با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
فهمیدم!
تایید
لغو